Hilary DuFF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary DuFF

Hilary Duff hakkında herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Slm Evürbadüüüüü XD :P

2 posters
YazarMesaj
~~AnimeGirl~~
Şeker Admin
Şeker Admin
~~AnimeGirl~~

Slm Evürbadüüüüü XD :P Empty
MesajKonu: Slm Evürbadüüüüü XD :P   Slm Evürbadüüüüü XD :P Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:58 pm

Ehm....Öhmmm...Ses...Ses 1.2.3. (Bi yudum su)

Slm arkadaşlar ben Elif Ekin...Ekin...Efi....Şeker Kız....Yarı Wampir yarı Dark Elf manyaq...Asi meleq vs..Hepsi ben oluyorm.Yarı Japon kırması bi görüntüm war Çok Mutlu Anime Manya hayranıyım....Sailor Moon,Basilisk,Hellsing,Nana severym.Korku filmi mayaqlarndanımdır.Yeni yeni Hilary sevgim ldu (Bilge saolsun)Lee Hyori ve Linkin Park fanıyımdır.(Özellikle Mr.Hahn Cool )Eee daha ne diyim.Slmm takrar Very Happy
Hillm.Bilge
En Büyük Hilary Fanı Admin
Hillm.Bilge

MesajKonu: Geri: Slm Evürbadüüüüü XD :P   Slm Evürbadüüüüü XD :P Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:09 pm

vay vay vay Elif veya Ekin yo yo yo Keiko yada Anime kız aman işte her neyse hoşgeldin hoşgeldin iyi eylenceler bende Bilge zaten tanıyosun manyak gibi tanıtıyorum bende e doğru manyağız dimi...Very Happy
http://hilaryduff.turcforumpro.net
~~AnimeGirl~~
Şeker Admin
Şeker Admin
~~AnimeGirl~~

MesajKonu: Geri: Slm Evürbadüüüüü XD :P   Slm Evürbadüüüüü XD :P Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:16 pm

oVVV tabe kızm artıq beni görünce kaçmaya başlıyolar..Bu arada beni sahnelerde Kane Yei olarakta görebilirsiniz Smile Görürseniz şaşırmaıın e mi?? Smile
Hillm.Bilge
Hillm.Bilge

MesajKonu: Geri: Slm Evürbadüüüüü XD :P   Slm Evürbadüüüüü XD :P Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:19 pm

aramıza yeniden hoşgeldin Kane Elif Ekin Anime Kız Keiko vampir kedi kuş koyun koçum... geek
http://hilaryduff.turcforumpro.net
~~AnimeGirl~~
Şeker Admin
Şeker Admin
~~AnimeGirl~~

MesajKonu: Geri: Slm Evürbadüüüüü XD :P   Slm Evürbadüüüüü XD :P Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 2:22 pm

Razz Hoşbulduq müdür,Dayı,yiğen,Kanke,kedi,rock'n roll babe Very Happy ,Alex Black Smile (Bnde Emily) Böcüküm,(Ayyhh kardişim aklıma geldi) lol! Very Happy

Slm Evürbadüüüüü XD :P
1 sayfadaki 1 sayfası